Sprzedawca w sklepie z modą męską Adriano Castellani/ Tychy

MM Group Sp. j.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Adriano Castellani poszukuje kandydata na stanowisko sprzedawcy na wyspie handlowej z koszulami męskimi w Tychach.
Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy komunikatywnej i otwartej osoby na stanowisko sprzedawcy w salonie mody męskiej. Praca na cały etat. Do głównych zadań należałoby aktywna sprzedaż naszych produktów, nadzór stanowiska pracy i stanu towaru, przyjmowanie towaru i składanie zamówień. Dodatkowo dbanie o estetyczny wygląd stoiska i ekspozycje towaru.

Zadania:
-aktywna sprzedaż produktów
-stały nadzór nad stanem towaru
-dbanie o wzorowy wizerunek sklepu i ekspozycję towaru

Wymagania:
-doświadczenie w sprzedaży odzieży męskiej
-komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
-doświadczenia w pracy w handlu i obsłudze klienta
-wysoka kultury osobistej i uprzejmości wobec klientów
-dyspozycyjność i gotowość do pracy w trybie zmianowym
-uczciwość
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy,
- chęć podnoszenia kwalifikacji,
- umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań,
- odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:
-pracę dla stabilnej firmy
-miła atmosferę pracy
-możliwość nabywania nowych umiejętności , rozwoju zawodowego i awansu
-stałą pensję plus premie uwarunkowaną wykonaną pracą

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Prezentacja firmy

www.adrianocastellani.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 200PLN - 1 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie