Sprzedawca w sklepie z elegancką odzieżą dla kobiet

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk , pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami sprzedaży obowiązującymi w firmie,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
  • udzielanie niezbędnych informacji nt. produktów, promocji i aktualnych akcji sklepu,
  • przyjmowanie reklamacji,
  • dbanie o czystość i ekspozycję sprzętów/modeli w dziale.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • otwartość na klienta,
  • komunikatywność,
  • kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, sklep czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-21.

Oferujemy:

  • na początek umowę zlecenie,
  • po 3 miesiącach możliwość przejścia do sklepu na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 11 zł brutto/h + premia za wyniki sprzedażowe,
  • dodatkowy bonus dla pracowników: po 3 miesiącach pracy 40% zniżki na zakupy w sklepie,
  • dogodna lokalizacja i łatwy dojazd - sklep znajduje się w Galerii Morena w Gdańsku

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
11PLN - 11PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie