SPRZEDAWCA W SKLEPIE Z CZĘŚCIAMY SAMOCHODOWYMI

Motoer

41-800 Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma MOTOER jest efektem wieloletniej pracy w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się sprzedażą stacjonarną jak i internetową części samochodowych. Poszukujemy pracownika na stanowisko : SPRZEDAWCA W SKLEPIE Z CZĘSCIAMY SAMOCHODOWYMI.

Obowiązki:

- obsługa klienta, doradztwo, sprzedaż części samochodowych.
- przyjmowanie zamówień oraz wydawanie towaru
- raportowanie działań sprzedażowych.
- nawiązywanie pozytywnych relacji z klientem.

Oferujemy:

- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
- pracę w młodym zespole prężnie rozwijającej się firmy
- systemy motywacyjne
- możliwość rozwoju

Wymagania

- doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
- znajomość budowy pojazdów
- umiejętność obsługi komputera i programów sprzedażowych
- bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane prawo jazdy kategori „B”

Prezentacja firmy

Prowadzimy sprzedaż internetową jak i stacjonarną. Współpracujemy z najw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie