Sprzedawca w sklepie wędliniarsko-mięsnym

LeasingTeam Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów
Nr ref.: 0012801
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • Szukamy osoby odpowiedzialnej, która lubi pracę z ludźmi. Osoby, która oprócz obsługi Klienta i sprzedaży asortymentu sklepowego nawiąże z nim kontakt i zachęci do powrotu.

Oczekiwania:

  • Aby pracować w naszym sklepie wystarczy książeczka sanepidu, trochę doświadczenia i pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferta:

  • Przyszłemu pracownikowi w zamian zaoferujemy umowę o pracę, podstawową stawkę dopełnioną premią.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.