Sprzedawca w sklepie tanecznym All For Dance w Warszawie

All For Dance Sklep Taneczny

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Profesjonalna obsługa klientów w sklepie:
- Sprzedaż asortymentu tanecznego: buty, stroje i akcesoria,
- Obsługa zamówień indywidualnych i grupowych,
- Obsługa systemu sprzedaży i terminala płatniczego,
- Prowadzenie zapisów do atelier krawieckiego,
- Dbanie o ekspozycję towaru.

Obsługa sklepu internetowego:
- kontakt mailowy i telefoniczny z klientami,
- przygotowanie i wysyłka zamówień.

Praca w Śródmieściu w godzinach 11-19.30 poniedziałek - piątek oraz 11-16.30 w soboty. Grafik ustalamy na cały miesiąc z możliwością zamiany z innym pracownikiem.

Pracownik zostanie przeszkolony z asortymentu i systemu w godzinach pracy. Nie wymagamy doświadczenia.

Poszukujemy wesołej i energicznej dziewczyny do pracy w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- obsługa komputera,
- doświadczenie w obsłudze klienta,
- pozytywne podejście do klienta i komunikatywność,
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- zaangażowanie w sprzedaż.

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuję się sprzedażą butów oraz stroi do wszystkich rodzajó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
13PLN - 23PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Doradztwo / Konsulting