Doradca Klienta w Sklepie Sportowym Presto

Ortens Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Ortens Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sport / Rekreacja

Jeżeli twoją pasją jest sport, uwielbiasz góry,jazdę na rowerze i chciałbyś pracować w szybko rozwijającej się firmie to praca idealna dla Ciebie.

W chwili obecnej poszukujemy doradcy klienta  do sklepu stacjonarnego naszej firmy. Poszukujemy osób otwartych na ludzi, nie bojących się wyzwań i posiadających wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Na stanowisku mile widziane jest posiadanie doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta oraz serwisu.

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta w zakresie całego asortymentu
  • wdrażanie działań dekoracyjnych wspierających sprzedaż

Wymagania:

  • znajomość branży sportowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do poszerzania wiedzy
  • mile widziane doświadczenie podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, zawsze terminową wypłatę, a za dobre wyniki dodatkowe premie
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia wiedzy, umiejętności podczas realizacji zadań dla największego sklepu internetowego z branży sportowo-turystycznej w Polsce