Sprzedawca w sklepie Smyk Galeria Vivo

F.H.U. Magma

Piła, 64-920, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy, w pełni dyspozycyjnej, w pełnym wymiarze czasu pracy.Oczekujemy zaangażowania i predyspozycji do pracy z klientem, sumienności, doświadczenia w obsłudze klienta.
Cv ze zdjęciem prosimy przesyłam lub składać w sklepie Smyk.

Wymagania

obsługa kasy fiskalnej

Prezentacja firmy

Salon firmowy Heavy Duty w Galerii Kasztanowej w Pile

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie