Sprzedawca w sklepie rowerowym - Komorów k. Warszawy

Komobike

Komorów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sklep rowerowy Komobike

poszukuje osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ROWEROWYM

Lokalizacja:

Komorów k. Warszawy

(dojazd kolejką WKD)

Wymagania:

  • znajomość branży rowerowej i przynajmniej podstawowe umiejętności serwisowania roweru (warunek konieczny)
  • znakomite umiejętności sprzedażowe
  • komunikatywność i umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność w godzinach 12-19 od poniedziałku do piątku i 10-15 w soboty
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminalu kart płatniczych będzie dodatkowym atutem

Doświadczenie w branży nie jest warunkiem koniecznym, jeżeli kandydat posiada szeroką wiedzę o rowerach (np. popartą uprawianiem kolarstwa bądź turystki rowerowej).

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na podstawie preferowanej formy umowy
  • zniżki na asortyment sklepu i serwis rowerowy
  • możliwość nauki poprzez kontakt z najnowszymi technologiami na rynku rowerowym oraz pracę w wykwalifikowanym zespole, którego priorytetem jest wysoka jakość serwisu

Pracę można podjąć od zaraz.

Prosimy o dołączenie do CV krótkiego opisu swojego doświadczenia związanego z rowerami (czy jest to uprawianie kolarstwa lub turystyki rowerowej, zainteresowanie i znajomość nowinek technologicznych w branży, doświadczenie mechaniczne lub w sprzedaży).

Sklep rowerowy Komobike jest dealerem m.in. marek Scott, Kellys czy Unibike. Naszą rowerową pasję i doświadczenie już od 10 lat wykorzystujemy, by dopasować rowery do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wizytówką jakości naszego serwisu może być fakt serwisowania rowerów kolarskiej kadry narodowej.

Prezentacja firmy

Sklep rowerowy Komobike jest dealerem m.in. marek Scott, Kellys czy Unib... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie