Sprzedawca w sklepie plastycznym

Szał Dla Plastyków

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy sprzedawcy do sklepu plastyczne w centrum Krakowa.
Praca od 10-18

Preferowana płeć męska

Obowiązki osoby zatrudnionej na w/w stanowisku:

- obsługa klienta , obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych
- dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru, oznaczenie cenowe oraz o magazyn ze sztalugami,podobraziami i krosnami.
- przyjmowanie towaru oraz kontrola zgodności z fakturami
- dbanie o wizerunek firmy, przestrzeganie wytycznych
- dbanie o porządek na sklepie

Oferujemy:

- stała praca oparta o umowę o prace
- praca w dynamiczne rozwijającej się firmie
- szkolenia,kursy.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie swoich CV wraz ze zdjęciami.

Wymagania

Wymagania:

- Dyspozycyjność
- Komunikatywność i miła aparycja
- łatwość w budowaniu relacji i nawiązywaniu kontaktów
- uczciwość
- pomysłowość, kreatywność,zdolności manualne
- dobra znajomość języka angielskiego
- pracowitość
- sprawność fizyczna

Znajomość branży plastycznej będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Sklep Plastyczny \"Szał dla plastyków\" został założony w grudniu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie