Sprzedawca w Sklepie Optycznym

KCR Placement Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • profesjonalną obsługę Klienta
  • dobór produktu dopasowanego do potrzeb Klienta
  • prezentację produktów
  • sprzedaż

Wymagania:

  • dyspozycyjność w godzinach otwarcia galerii handlowych
  • otwartość
  • komunikatywność
  • zainteresowanie modą i branżą optyczną
  • zaangażowanie

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dużej sieci detalicznej będącej liderem na rynku.
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Dostęp do pozapłacowych benefitów, takich jak: ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, kompleksowa opieka medyczna, karta Multisport.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty.

Prezentacja firmy

KCR PLACEMENT Sp. z o.o. - firma z doświadczeniem na rynku badań ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie