Sprzedawca w sklepie odzieżowym fair trade

KOKOworld

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Znasz już KOKOworld? Jesteśmy marką odzieżową, która tworzy ubrania z wyjątkowych tkanin, ręcznie robionych w różnych zakątkach świata. Rękodzielników, którzy przygotowują dla nas materiały znamy osobiście, a nasze projekty zamieniamy w ubrania w lokalnej szwalni w samym sercu Europy czyli pod Krakowem :)

Aktualnie poszukujemy pozytywnie zakręconego sprzedawcę, który kocha podróże, akcesoria z całego świata, lubi wyzwania i ma odwagę współtworzyć pierwszą polską markę odzieżową Fair Trade.

Sprzedawca, Kraków

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia dynamicznej i kreatywnej marki KOKOworld promującej ideę Fair Trade i Slow Fashion
  • Zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie technik sprzedaży, visual merchandisingu oraz podstaw z dziedziny e-commerce
  • Pracę w młodym zespole z pasją i entuzjazmem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta, sprzedaż w sklepie stacjonarnym
  • Dbanie o ekspozycję, aranżacja przestrzeni wystawienniczej
  • Pomoc w obsłudze sklepów internetowych i sprzedaży online
  • Pomoc w organizowaniu eventów/happeningów/sesji zdjęciowych

Wymagania

  • Zdolności sprzedażowe i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i przyjazne usposobienie
  • Odwaga, bezpośredniość, umiejętność negocjacji
  • Świetne wyczucie w dziedzinie mody, zamiłowanie do „ubierania“ i doradzania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 (dobry, komunikatywny)
  • Dobrze widziana znajomość drugiego języka obcego

Jak aplikować? Prześlij CV oraz 5 zdań o Twojej największej pasji oraz napisz dlaczego chcesz dołączyć do KOKOteamu.

Prezentacja firmy

KOKOworld to krakowska marka odzieżowa, która tworzy ubrania z wyjątkowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie