Sprzedawca w sklepie obuwniczym

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Rzgów, łódzkie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Rzgów

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży obuwniczej, prowadzimy rekrutacja na stanowisko:

Sprzedawca

Nr ref.: S/Rzgów/082016/MG

Nasza oferta:
- praca od zaraz u wiarygodnego pracodawcy
- terminowa wypłata wynagrodzenia
- praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową
- możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
- możliwość zdobycia doświadczenia
- możliwość skorzystania z karty Multisport w bardzo atrakcyjnej cenie
- przyjazna atmosfera w pracy

Zadania:
- profesjonalna obsługa klientów
- dbanie o estetykę i wygląd sklepu
- prowadzenie prawidłowych transakcji w sklepie
- przyjmowanie towaru oraz reklamacji

Osoba skierowana również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji

Nasze oczekiwania:
- dyspozycyjność do pracy według grafiku w godzinach otwarcia galerii, 9.00 – 21.00
- obsługa programów MS Office
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej - mile widziana
- umiejętność budowania relacji z klientem
- rzetelność
- elastyczność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: