Sprzedawca w sklepie MUZYCZNYM - dział Gitarowy lub Klawiszowy

Creative Development

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Sieć sklepów muzycznych Music And More rekrutuje pracowników do nowo otwieranego sklepu muzycznego w Toruniu. Otwarcie planowane jest we wrześniu 2015. Poszukujemy gitarzysty lub klawiszowca z pasją do obsługi klienta w dziale gitarowym lub klawiszowym na 1/2 etatu w godzinach popołudniowych. Wynagrodzenie wynosi od 1500 do 2000 zł netto na rękę (przy 1/2 etatu).

Oferujemy atrakcyjne zarobki, ciekawą pracę w branży muzycznej, szkolenia, możliwość rozwoju i awansu, zniżki pracownicze, przyjazną atmosferę.

Wymagania

•umiejętność gry na gitarze w stopniu zaawansowanym
•dobra znajomość sprzętu gitarowego
•umiejętność nawiązania przyjaznego kontaktu z klientem
•zaangażowanie i pomysłowość
•mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Prezentacja firmy

Ogólnopolska sieć sklepów muzycznych Music And More

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
od września 2015
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
20PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie