Sprzedawca w sklepie mięsnym

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tuszyn, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Tuszyn

Zadania:

  • Obsługa klientów sklepu
  • Wykładanie towaru i pilnowanie jego świeżości
  • Obsługa terminala i kasy fiskalnej
  • Dbałość o porządek na stanowisku

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Doświadczenie w pracy w handlu
  • Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • Dyspozycyjność i motywacja do pracy

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • Szkolenie wprowadzające do objęcia stanowiska
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od indywidualnych wyników
    sprzedażowych
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, karta medyczna, paczki świąteczne
Oferta dotyczy pracy stałej.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez portal hrlink lub aplikowanie osobiście w biurze Adecco w Łodzi.

Numer referencyjny: SSM/G/LDZ/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.