Sprzedawca w sklepie mięsno - wędliniarskim

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Producent wędlin i wyrobów garmażeryjnych, firma z wieloletnią tradycją, dbająca o najwyższą jakość i standardy produkcji, posiadająca ugruntowaną pozycję rynkową z siecią własnych sklepów, obecna w sklepach partnerskich, w rynku tradycyjnym i nowoczesnym, w związku z bieżącymi potrzebami w sklepach własnych, poszukuje na terenie Łodzi:

Sprzedawcy

Sprzedawca będzie odpowiedzialny sprzedaż produktów mięsnych, wędliniarskich, garmażeryjnych, planowanie sprzedaży i dokonywanie zamówień, dbanie o porządek, ekspozycję, obieg dokumentów.

Pracodawca oferuje szkolenia branżowe, atrakcyjne warunki zatrudnienia, narzędzia pracy oraz system motywacyjny, możliwość rozwoju w dużej organizacji.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, w obsłudze klienta w branży produktów spożywczych
  • Umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie