sprzedawca w sklepie kosmetycznym

Janusz Cedrowicz

CHORZÓW, śląskie

Opis stanowiska pracy

Potrzebna osoba do pracy na stanowisku sprzedawcy w sklepie z kosmetykami z praktyką i znajomością asortymentu.
Wymagana wiedza z zakresu doboru kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum oraz znajomość technik sprzedaży.
Jeżeli wydaje ci się, że znasz się na kosmetykach bo ich używasz to zastanów się zanim wyślesz CV - możesz zaoszczędzić swojego i mojego czasu.

Wymagania

Praktyka w branży kosmetycznej ze znajomością asortymentu!!!
Mile widziane: uczciwość, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kultura osobista.

Prezentacja firmy

DROGERIA, KOSMETYKI, PERFUMY

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 900PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie