Sprzedawca w sklepie internetowym

DMR Net Sp. z o.o.

Kraków, 30-103, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kreatywnej, pracowitej osoby z ciekawymi pomysłami do prowadzenia sklepu internetowego w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:
• obsługa sklepów internetowych w tym wystawianie produktów,
• wsparcie klientów przy realizacji zamówienia (doradztwo),
• dbanie o rozwój sklepów internetowych,
• analiza rynku i wybór nowych produktów do sprzedaży,
• kontakt z hurtowniami: negocjacje cen, śledzenie nowości, zamawianie towaru

Mile widziane:
• bogate doświadczenie w sprzedaży przez internet,
• znajomość programów magazynująco-księgowych, najlepiej Insert Subiekt GT,
• znajomość rynku internetowego i systemu sprzedaży w Internecie,
• student studiów zaocznych

Oferujemy:
• pracę w biurze w centrum Krakowa,
• wynagrodzenie stałe + liniowy udział w wypracowanych zyskach (wysokie zarobki),
• pomoc w rozwoju i osiąganiu coraz to lepszych wyników sprzedażowych,
• dobrą atmosferę w pracy,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• nieograniczony dostęp do pysznej, świeżej kawy,
• po okresie próbnym - kartę Multisport

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży przez Internet, poparte konkretnymi wynikami,
• zaangażowania i otwartego umysłu na nowe pomysły i rozwiązania,
• zadaniowego podejścia do pracy – osoby nastawionej na zwiększenie sprzedaży
• otwartości na rozwój i szukanie skutecznych ścieżek do osiągnięcia wyznaczonych celów,
• skuteczność w działaniu

Prezentacja firmy

Spółka zajmuje się prowadzeniem kilku sklepów internetowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
premia od wygenerowanej sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż