Sprzedawca w showroomie - PRACA OD ZARAZ !

Colorart s.c.

93-590 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

STO Design Studio to nowoczesny showroom specjalizujący się w sprzedaży oraz doradztwie technicznym w zakresie materiałów budowlanych takich jak dekoracje ścienne, systemy elewacyjne, posadzki, systemy wygłuszeń akustycznych. Świadczymy również usługi wykonawcze i projektowe.

Opis stanowiska:

Obsługa klienta w showroomie

Sprzedaż bezpośrednia

Prowadzenie prezentacji produktów

Kompleksowa obsługa zamówień

Uzupełnianie, wystawianie faktur

Kontrola terminów płatności

Stały kontakt z kontrahentami

Wsparcie w obiegu dokumentacji wewnątrz działu

Wystawianie dokumentów magazynowych

Wymagania:

Mile widziane – doświadczenie w obszarze wystawiania dokumentów księgowych oraz znajomość materiałów budowlanych

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziany język niemiecki)

Reprezentatywność, rzetelność i terminowość

Przygotowanie do pracy 2 – zmianowej oraz w weekendy

Wielki uśmiech na twarzy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu wiedzy i realizacji zadań

Przyuczenie stanowiskowe

Wsparcie w rozwoju zawodowym

Pracę w młodym zespole

Elastyczne godziny pracy

Miłą i przede wszystkim wesołą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem zawierające informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.).

Prezentacja firmy

STO Design Studio to nowoczesny showroom specjalizujący się w spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie