Opis stanowiska pracy

Optyka OXYS Sp.J

Firma Optyka Oxys jest właścicielem polskiej sieci salonów optycznych OKULARIUM. Firma istnieje od 1991 roku i zatrudnia ponad 80 pracowników. Posiadamy obecnie 28 salonów optycznych zlokalizowanych na wschodzie Polski.

Z uwagi na ciągły rozwój stale poszukujemy najlepszych osób do pracy w obsłudze klienta i handlu.

Sprzedawca

Miejsce pracy: Lubartów, woj. lubelskie

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż okularów, szkieł, soczewek kontaktowych i innych produktów oftalmicznych w salonie optycznym
Samodzielne zamawianie soczewek okularowych, soczewek kontaktowych, opraw i okularów przeciwsłonecznych

Oferujemy:

Zatrudnienie na pełny etat na umowę na zastępstwo z możliwością przedłużenia zatrudnienia
Dobre warunki wynagrodzenia: pensja stała i premia uznaniowa zależna od wyników
System szkoleń pozwalający na zdobycie dużej wiedzy branżowej - szkolenia w Polsce i zagranicy
Możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie
Komfortowe warunki pracy w młodym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem + List Motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Optyka OXYS z siedzibą w Będzinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w handlu
Wykształcenie minimum średnie
Kreatywność, zapał i zaangażowanie w pracę
Znajomość zasad profesjonalnej obsługi klienta
Duże zaangażowanie w proces poznawania branży optycznej

Prezentacja firmy

Optyka OXYS Sp.J<br/><br/>Firma Optyka Oxys jest właścicielem pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta