Sprzedawca w salonie odzieżowym

Smart MBC

Poznań, 60-758, wielkopolskie

Smart MBC

Od: Smart MBC
Miejsce pracy: Poznań, 60-758

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (certyfikat 10973) dla swojego Klienta, ekskluzywnego salonu z odzieżą męską, poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: S/06/2015/SU

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

- aktywna sprzedaż dostępnego asortymentu,
- profesjonalna obsługa zgodna ze standardami firmy,
- dbanie o wystrój i wygląd Salonu zgodny ze standardami VM,
- realizowanie założonych planów sprzedażowych.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,
- ciekawą pracę w prestiżowym sklepie z odzieżą męską w jednej z poznańskich galerii,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w systemie dwuzmianowym- możliwość ustalenia elastycznego grafiku,
- zniżki na produkty oferowane przez firmę,
- możliwość awansu.

Wymagania:

- min. rok doświadczenia w handlu w branży odzieżowej,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- wysoka kultura osobista,
- rozbudowane kompetencje interpersonalne i sprzedażowe,
- dyspozycyjność (praca również w wybrane weekendy).

Smart MBC