SPRZEDAWCA W SALONIE OBUWNICZYM W C.H. Galeria Krakowska

Brand Blvd Inc

30-334 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta właściciela sieci salonów z obuwiem poszukujemy :
opis stanowiska : SPRZEDAWCA W SALONIE OBUWNICZYM W C.H. Galeria Krakowska
nowo otwierany salon
PRACA OD POŁOWY SIERPNIA 2015
ilość wakatów : 4
miejsce: Kraków - centra handlowe
rodzaj umowy: 3 m-c umowa zlecenie na okres próbny potem umowa o pracę
etat: pełny

Podejmiemy współpracę z osobami:
-nastawionymi na pozytywne relacje z ludźmi
-uśmiechniętymi i optymistycznymi / "marudom" i "mąciwodom" dziękujemy /
-z mocnym nastawieniem na realizacje celów sprzedażowych
-zaangażowanych i ambitnych
-odnajdujących się w sprzedaży indywidualnej
-interesującymi się modą i bieżącymi trendami

Naszym pracownikom oferujemy:
-możliwość doskonalenia zawodowego po przez pakiet szkoleń
-ambitną i satysfakcjonując pracę w młodym dynamicznym zespole
-wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

Wymagania

Wymagania:
-minimum roczne doświadczenie w pracy w handlu w branży modowej
-uczciwość i mocna dynamika sprzedaży , oraz realizacji założonych celów
-C.V. ze zdjęciem w formacie PDF proszę przesyłać drogą mailową

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym, niezwykle dynamicznie rozwijającym się przedsięb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 m-c umowa zlecenie na okres próbny potem umowa o prace
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależniona od sprzedaży indywidualnej
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie