SPRZEDAWCA w salonie obuwniczym w C.H. BONARKA w Krakowie

Brand Blvd Inc

30-334 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest właściciel sieci salonów obuwniczych
Miejsce pracy : salony w Krakowie

PODEJMIEMY współpracę z osobami:
- które mają minimum 2 letnim DOŚWIADCZENIE w handlu w centrum handlowym w branży OBUWNICZEJ ewentualnie odzieżowej
- Nastawionymi na aktywną obsługa klientów, dbających o długotrwałe relacje z nimi, nastawionych na sprzedaż indywidualną
- Otwartych i zaangażowanych, uśmiechniętych i optymistycznie nastawionych do życia,
- Samodzielnych z dobrą organizacją pracy własnej,
- Mających wysoką motywacja do pracy, dokładności i sumienności, oraz umiejętności sprzedażowe,
- Interesujących się moda i bieżącymi trendami,
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży detalicznej, lub w dowolnym sektorze usługowym,
- Mile widziane doświadczenie V.M. powierzchni sprzedaży,

OBOWIĄZKI:
- Aktywna sprzedaż i obsługa klientów zgodne ze standardami firmy,
- Dostarczanie klientom informacji o produktach,
- Zamawianie towaru i przyjmowanie dostaw,
- Sporządzanie raportów sprzedaży,
- Dekorowanie wystaw zgodnie ze standardami V.M. /visual merchandising/,
- Wdrażanie założeń marketingowych zgodnie z wytycznymi,

NASZYM pracownikom oferujemy:
- Interesującą praca,
- Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez Pakiet szkoleń+ CERTYFIKATY za ukończone szkolenia
- Elastyczny grafik
- Bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole nastawionym na realizacje celów,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne od wyników pracy,
- Stabilne miejsce pracy w firmie dynamicznie rozwijającej się,
- Obuwie w atrakcyjnej cenie,
- Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
- Rodzaj pracy: Stała
- Ilość wakatów : 4 x

Wymagania

1. warunek konieczny: minimum 2 letnim DOŚWIADCZENIE w handlu w centrum handlowym w branży OBUWNICZEJ ewentualnie odzieżowej

2. miła aparycja i dynamika sprzedaży

3. C.V. w formacie PDF !!!!!

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym, niezwykle dynamicznie rozwijającym się przedsięb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 m-c na okres próbny następnie umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 240PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od wyrobionego TARGETU
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie