Sprzedawca w salonie muzycznym Music99 - WARSZAWA - ogłoszenie wznowione

TTS

Warszawa, 01-252, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Salon muzyczny MUSIC99 Sound Light DJ & Music Megastore w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA / SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Music99 to jeden z najszybciej rozwijających się sklepów ze sprzętem muzycznym, DJ oraz techniką światła i dźwięku. Nasza firma to kilka sklepów internetowych, największy w Warszawie salon sprzedaży oraz działalność dystrybucyjna w segmencie B2B. Jesteśmy jednym z liderów w sprzedaży: sprzętu DJ, estradowego, nagłośnienia, sprzętu dyskotekowego, oświetlenia efektowego, sprzętu audio, studyjnego i home recording oraz instrumentów muzycznych.

Poszukujemy ludzi z pasją, związanych z muzyką lub sceną, znających rynek sprzętu i/lub instrumentów muzycznych i czujących się dobrze w kontakcie z klientem.

DO OBOWIĄZKÓW KANDYDATA NALEŻEĆ BĘDĄ:

- obsługa klienta w salonie sprzedaży w Warszawie (Music99 Megastore);

- obsługa i realizacja zamówień sklepu internetowego oraz zamówień telefonicznych;

- profesjonalne doradztwo klientowi;

- prezentacje oferowanych produktów (instrumentów, sprzętu scenicznego etc.) w showroomie Music99;

- opieka nad kluczowymi klientami firmy.

NASZE WYMAGANIA:

- wysoka kultura osobista;

- dobra organizacja pracy;

- znajomość asortymentu i branży;

- pasja/hobby związane z grą na instrumencie muzycznym, DJ-ingiem, muzyką i estradą, techniką światła i dźwięku.

CO OFERUJEMY:

- Interesującą pracę w świetnym zespole ludzi z pasją;

- Możliwość rozwoju i awansu poprzez realizację różnych ciekawych projektów;

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i jakości pracy kandydata;

- Pracę na pełen etat (po pozytywnym zakończeniu dwumiesięcznego okresu próbnego);

- Możliwość dopasowania godzin pracy (np. dla studentów) - możliwość pracy w systemie zmianowym.

UWAGA: w wyniku technicznego błędu działania serwisu Infopraca poprzednie ogłoszenie zostało skasowane. Zostało ono wznowione, jednak dane osób, które przesłały nam swoje CV uległy skasowaniu. Osoby, które w dniach 28-30.05.2015 wysłały swoje aplikacje (w odpowiedzi na poprzednie ogłoszenie) prosimy o zrobienie tego powtórnie. Dziękujemy.

Wymagania

- Zainteresowania/hobby/pasja związane z grą na instrumencie muzycznym, DJ-ingiem, muzyką i estradą, techniką światła i dźwięku;
- Wykształcenie min. średnie;
- Wysoka kultura osobista;
- Rzetelność w podejściu do powierzonych obowiązków;
- Wskazane doświadczenie w obsłudze klienta;
- Umiejętność pracy z komputerem;
- Chęć samodoskonalenia, ambitne podejście do stawianych wyzwań.

Prezentacja firmy

Firma TTS jest firmą z całkowicie polskim kapitałem, działającą na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie