Sprzedawca w salonie meblowym Warszawa

FRANKHAUER S.C.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Frankhauer s.c. poszukuje sprzedawcy do salonu meblowego w Warszawie, w Galerii Handlowej Jupiter.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • profesjonalne doradztwo produktowe;
  • obsługę klienta;
  • składanie zamówień poprzez system komputerowy;
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy;
  • dbanie o ekspozycję i dobry wizerunek sklepu;
  • kontakt mailowy i telefoniczny z bazą firmy;
  • kontakt z kurierami.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta;
  • doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala;
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • otwarta i przyjazna postawa;
  • obsługa komputera;
  • gotowość do zdobywania i poszerzanie wiedzy nt. sprzedawanych produktów;
  • duża odpowiedzialność i samodzielność;
  • wykształcenie wyższe (mile widziane)

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenie produktowe;
  • szkolenie z zakresu systemu do obsługi zamówień;
  • 3 miesiące okresu próbnego;
  • 11 zł/h netto
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją elementów wyposażenia domu. W nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie