Sprzedawca w salonie meblowym Gdańsk

Frankhauer s.c.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Frankhauer s.c. poszukuje sprzedawcy do nowego sklepu z materacami i łóżkami w Gdańsku.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- profesjonalne doradztwo produktowe;
- obsługę klienta;
- składanie zamówień poprzez system komputerowy;
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy;
- dbanie o dobry wizerunek sklepu;
- kontakt mailowy i telefoniczny z bazą firmy;
- kontakt z kurierami.

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze klienta;
- doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala;
- dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne;
- otwarta i przyjazna postawa;
- obsługa komputera;
- gotowość do zdobywania i poszerzanie wiedzy nt. sprzedawanych produktów;
- duża odpowiedzialność i samodzielność;
- wykształcenie wyższe (mile widziane).

Oferujemy:
- profesjonalne szkolenie produktowe;
- szkolenie z zakresu systemu do obsługi zamówień;
- 1 miesiąc okresu próbnego;
- możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia;
- niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”)

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży meblowej. Produku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie