Sprzedawca w Salonie 4F CH Pogoria

BM Sport

41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• aktywną, zgodną ze standardami obsługę Klienta
• budowanie długotrwałych relacji z Klientami
• dbanie o odpowiedni wizerunek salonu

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• aktywnego zainteresowania sportem

• wykształcenia min. średniego

• status osoby uczącej się

• optymizmu i komunikatywności

• zaangażowania w wykonywaną pracę

• dyspozycyjności

Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta w branży odzieżowej lub sportowej.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Firma OTCF Sp. z o.o. – właściciel marek 4F, Fob, Outhorn - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to „wszystko jest możliwe”, chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie.

Prezentacja firmy

Firma OTCF Sp. z o.o. – właściciel marek 4F, Fob, Outhorn - jest dynamic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie