sprzedawca w internetowym biurze turystycznym

Randstad Polska Sp. z o.o.

kraków, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, organizatora turystyki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40742
Praca stała
Lokalizacja: kraków

Zakres obowiązków:
  • obsługa połączeń przychodzących
  • przygotowywanie odpowiedzi na zapytania internetowe klientów
  • przygotowywanie i wysyłka zapytań ofertowych do potencjalnych klientów
  • przygotowywanie analizy rynku konkurencji

Oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży lub ukończone studia w zakresie turystyki /ekonomii / handlu
  • umiejętności sprzedażowe
  • umiejętność wzbudzania zaufania wśród nowych klientów
  • motywacja do pracy, do podnoszenia swoich wyników oraz kwalifikacji
  • szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • mile widziane ukończone studia w zakresie turystyki lub w zakresie ekonomii / handlu
  • mile widziane zainteresowanie podróżami lub turystyką
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowym środowisku, aktywny kontakt z językiem francuskim
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • praca w przyjaznej atmosferze sprzyjającej samorealizacji
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • atrakcyjna lokalizacja biura

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)