Opis stanowiska pracy

Nowa marka sklepów z używanym sprzętem elektrycznym i elektronicznym do nowopowstającego punktu poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko sprzedawcy.

Miejsce pracy Piekoszów

Opis stanowiska pracy:

  • bieżąca obsługa Klientów sklepu oraz dbanie o relacje z Klientami,
  • doradztwo w zakresie oferowanego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
  • dbanie o ekspozycję towaru,
  • przyjmowanie towaru, wydawanie oraz pakowanie,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • budowanie profesjonalnego wizerunku firmy i marki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w handlu oraz bezpośredniej obsłudze Klienta,
  • umiejętności obsługi kasy fiskalnej,
  • mile widziana umiejętności obsługi programów magazynowych oraz wystawiania faktur VAT,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • uczciwości i rzetelności,
  • otwartości w zdobywaniu wiedzy z zakresu nowych technologii, ADG, RTV.

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość aktywnego uczestnictwa w dalszym rozwoju firmy.

Prezentacja firmy

Zakłady należące do MB Recycling specjalizują się w przetwarzaniu zużyte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi