sprzedawca w ekskluzywnych delikatesach - 13,5 zł/godz , elastyczny grafik

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Dla jednego z naszych Klientów, rozwijającej się sieci luksusowych delikatesów mięsnych, szukamy osób na stanowisko sprzedawcy.

Nr ref.: 40959
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • obsługa Klienta w ekskluzywnych delikatesach mięsnych
  • aktywna sprzedaż wyrobow mięsnych i garmażeryjnych
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o ekspozycję i wygląd sklepu

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny
  • motywacja i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w sprzedaży oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej będą dodatkowym atutem

Oferta:
  • atrakcyjna stawka - 13,5 złotych/godzinę + premie
  • szansa na nawiązanie długofalowej współpracy
  • elastyczny grafik
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze
  • okres próbny w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki, urlop wypoczynkowy etc.)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze obsługi klienta i sprzedaży
  • mamy dwie lokalizację: Łódź Górna oraz Teofilów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)