Sprzedawca w branży narzędziowej

Bimex Sp. j.

62-300 WRZEŚNIA, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków-
-bezpośrednia obsługa klienta indywidualnego oraz zakładów produkcyjnych i usługowych
-sprzedaż towarów, kompletacja zamówień, wystawianie dokumentów sprzedażowych i magazynowych
- obsługa komputera (system cdn xl do przyuczenia), drukarki fiskalnej,
- dbanie o ekspozycje towarów
-przestrzeganie zasad bhp

Oferujemy
- po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
-rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach
-możliwość awansów wewnętrznych
-dostęp do wiedzy technicznej i branżowej
-pracę w młodym i dynamicznym zespole
-praca jednozmianowa
-motywacyjny system wynagrodzeń ( podstawa+ premia)

Wymagania

Wymagania
-wykształcenie techniczne
-znajomość branży narzędziowej , technicznej ( elementy złączne, narzędzia ręczne, elektronarzędzia, spawalnictwo, chemia budowlana, bhp…)
-prawo jazdy kat.B

Dodatkowe atuty
-łatwość nawiązywanie kontaktu z klientem
-umiejętność pracy w zespole
-otwartość, komunikatywność, dokładność
-wysoka kultura osobista
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności ( opcja)

Prezentacja firmy

Firma Bimex s.j. Rogozińska Anna Nowak Grażyna z siedzibą we Wrze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie