Sprzedawca w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Telewizji nc+ w Mikołowie, Rybniku

Access Net s.c.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania na stanowisku:

* Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferty nc+,
* Obsługa Klienta w zgodzie ze standardem nc+,
* Diagnostyka sprzętu,
* Realizacja zakładanych planów sprzedaży,
* Dbałość o ekspozycję oraz wygląd stoiska.

Wymagania

Oczekiwania:

*Entuzjazm i dynamika w działaniu,

*Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

*Umiejętność obsługi komputera,

*Gotowość do pracy w weekendy,

*Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,

*Sumienność, uczciwość oraz duże zaangażowanie,

*Dyspozycyjność oraz odpowiedzialność za wyniki swojej pracy.

Mile oczekiwani studenci studiów zaocznych

Prezentacja firmy

Firma Access Net oferuje swoim Klientom:<br/>- Nielimitowany dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za zrealizowanie planu, prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing