Sprzedawca usług IT

IT Crowd Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

IT Crowd to drużyna pasjonatów programowania. Pracujemy dla klientów z całego świata, w najnowocześniejszych technologiach. Działamy zgodnie z misją, którą najlepiej oddaje zdanie: Dążąc do mistrzostwa przekuwamy wizje w wysokiej jakości rozwiązania informatyczne.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca usług IT

Twoje obowiązki:

- obsługa zapytań ofertowych i przygotowywanie ofert handlowych,

- telefoniczna sprzedaż usług firmy,

- telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem,

- współpraca z dotychczasowymi klientami.

Oferujemy Ci:

- pracę w młodym zespole,

- wygodne stanowisko pracy w biurze zlokalizowanym w centrum Tarnowa,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- szkolenia ze sprzedaży oraz umiejętności miękkich,

- naukę efektywnej komunikacji, budowania relacji z klientami oraz technik negocjacyjnych,

- możliwość połączenia pracy ze studiami (wymagana dyspozycyjność - 20 godzin tygodniowo).

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, to wyślij CV oraz List Motywacyjny.

Wymagania

Szukamy osoby, która:

-posiada wysokie kompetencje interpersonalne oraz ma łatwość nawiązywania kontaktów,

- jest samodzielna,

- dobrze zna programy biurowe (Word, Excel, PowerPoint, poczta e-mail),

- jest zaangażowana i pozytywnie nastawiona do wykonywanych obowiązków,

- chce rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe,

- potrafi szybko się uczyć.

Prezentacja firmy

IT Crowd - We develop software based on the Java/Java EE platform. Based... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing