Sprzedawca usług HR z językiem niemieckim

IPF GROUP S.A.

60-867 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego (certyfikat nr 5450). Świadczymy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego na stanowiska wykonawcze i administracyjne we wszystkich sektorach i branżach. Prowadzimy też rekrutacje stałe.

Działamy na terenie Polski, Niemiec, Francji oraz Belgii. Branże, w których jesteśmy obecni: produkcja spożywcza, przemysł samochodowy, produkcja maszyn, metalurgia, mechanika precyzyjna, branża budowlana, drzewna i inne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Sprzedawcy Usług HR z językiem niemieckim

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie usług pracy tymczasowej (Niemcy)
• budowanie bazy danych klientów
• przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
• reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
• podtrzymywanie relacji z klientami
• obsługa logistyczna projektu

Oferujemy:
• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w stabilnej i nieustannie rozwijającej się organizacji
z siedzibą w centrum Poznania

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
• warunek konieczny!
• wysoka motywacja wewnętrzna do realizacji wyznaczonych celów
• chęć podjęcia długoterminowej współpracy
• doświadczenie w negocjacjach handlowych i pozyskiwaniu klientów
będzie dodatkowym plusem

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja