Sprzedawca / Telemarketer (praca zdalna dla osoby niepełnosprawnej)

Valdanos

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży internetowej zatrudni na umowę o pracę osobę z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym do telefonicznej sprzedaży usług firmy (między innymi płatnych kont, reklamy na portalu turystycznym, sesji zdjęciowych). Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Praca zdalna – wykonywana w domu.

Zapewniamy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracę zdalną – wykonywaną z domu
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- Elastyczne godziny pracy
- Szkolenie i materiały szkoleniowe
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Bazę numerów telefonów do kontaktów
- Telefon służbowy

Obowiązki:

- Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami biznesowymi
- Telefoniczna prezentacja usług i produktów oferowanych przez firmę
- Sprzedaż usług i produktów oferowanych przez firmę
- Dzwonienie do klientów i kontrahentów w sprawach niezwiązanych ze sprzedażą (przypominanie o płatnościach, ustalanie szczegółów współpracy, umawianie spotkań)

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w telemarketingu (minimum pół roku)
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym
- poprawna dykcja i sympatyczny głos
- swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
- umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną
- punktualność, samodzielność i dobra organizacja pracy
- komunikatywność
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dobra organizacja pracy
- dostęp do komputera z Internetem

Prezentacja firmy

Firma prowadzi portal społecznościowo - turystyczny dofinansowany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing