Sprzedawca telefoniczny/ E- mail - Praca zdalna

E-Marketing

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań pracownika należeć będzie pozyskiwanie klientów za pośrednictwem rozmów telefonicznych i mailingu bądz spotkań.

Oferujemy:
- Elastyczny grafik (sam ustalasz godziny pracy)
- Pracę z domu
- umowę zlecenie a po okresie próbnym umowę o pracę

Wymagania:
- własny sprzęt ( po okresie próbnym dla sprawdzonych handlowców przygotowany sprzęt)

Praca polega na zdobywaniu klientów, którzy chcą kupić stronę internetową. Nasi handlowcy działają na własną rękę, mają również możliwość pobrania od nas danych firm, które niedawno rozpoczęły działalność lub innej wskazanej grupy (np. kosmetyczki Wrocław). Najważniejszy jest rezultat.

Na początek 3 miesięczny okres próbny, po którym możliwe będzie podpisanie umowy o pracę. Dla najlepszym handlowców przewidziane są atrakcyjne bonusy bądź premie pieniężne.

SPRAWDZ SIĘ U NAS JAKO HANDLOWIEC !

Wymagania

Jesteś osobą odważną, otwartą, komunikatywną, pewną siebie i upartą w dążeniu do celu ? Szukamy właśnie Ciebie ! Prześlij nam swoje CV. Czekamy !

Prezentacja firmy

Zajmujemy się dostarczeniem najlepszych narzędzi internetowych dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing