SPRZEDAWCA - SZCZECIN - MANGO

Mango Polska Sp z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Sprzedawca - Szczecin

Mango - Szczecin, Zachodniopomorskie

MANGO PRESTIŻOWA HISZPAŃSKA FIRMA ODZIEŻOWA ZATRUDNI PRACOWNIKÓW

Jesteśmy renomowaną firmą z branży odzieżowej, reprezentowaną w ponad 107 krajach na całym świecie. Nasi współpracownicy to ludzie dynamiczni, kreatywni i w ciągłym rozwoju. Jeśli Ty również jesteś osobą ambitną i operatywną, posiadasz odpowiednie umiejętności i chcesz się rozwijać - to na pewno jesteś osobą, której poszukujemy! Dołącz do grupy MANGO a wspólnie postaramy się osiągnąć nasz cel: BYĆ OBECNYM NA WSZYSTKICH RYNKACH ŚWIATA.

Dla naszego sklepu w Szczecinie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca

Entuzjazm, dynamizm i komunikatywność to Twoje mocne strony. Znasz się na branży odzieżowej, umiesz pomóc i doradzić klientom. Chcesz dołączyć do naszego zespołu i pomóc nam w realizacji zamierzonych celów.

Z duża kulturą osobistą i nastawieniem na pomoc innym zajmiesz się obsługą klientów. Doradzisz i poinformujesz mając na celu satysfakcję klienta. Weźmiesz również udział w promocji dobrego wizerunku sklepu.

Oferujemy natychmiastowe zatrudnienie, umowę o pracę, kontynuację szkolenia i możliwość awansu w bardzo dynamicznej firmie.

Przysłane CV musi zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Prezentacja firmy

MANGO POLSKA<br/><br/>Jesteśmy renomowaną firmą z branży odzieżow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta