Sprzedawca stron internetowych

WebSystems

Warszawa, 04-041, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Websystems oferuje różne rozwiązania internetowe takie jak hosting, domeny internetowe oraz profesjonalne strony www. Mamy na swoim koncie cieszący się dużym powodzeniem portal z branży motoryzacyjnej.
Obecnie ruszamy z nowym równie dobrym projektem do którego potrzebujemy profesjonalnych, w pełni zaangażowanych sprzedawców.

Twoim zdaniem będzie:

Telefoniczna sprzedaż stron www dla klientów biznesowych
Obsługa posprzedażowa

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
- Znajomość zagadnień rynku reklamy internetowej
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Wykształcenie min. średnie
- dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności Excel)
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
- komunikatywność
- silna motywacją do pracy
- odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Firma świadcząca rozwiązanie internetowe dla firm.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing