Sprzedawca/ Store Associates w sklepie SOHO

Lynka Sp. z o.o.

30-443 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sprzedawca/ Store Associates
w sklepie SOHO
Praca na pół etatu

Miejsce pracy: Kraków

Podstawowe obowiązki:
• Obsługa klientów
• Dbanie o ekspozycję w sklepie
• Wystawianie dokumentów sprzedaży
• Sprzedaż towarów

W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy:
• pracę ok. 80 godzin miesięcznie (ok. 40 godzin miesięcznie - praca w weekendy oraz ok. 40 godzin miesięcznie - praca w tygodniu)
• przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
• motywacyjny system płac.

W tytule maila prosimy wpisać Sprzedawca oraz imię i nazwisko,. Prosimy o zamieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania:
• Komunikatywność
• Wysoka kultura osobista
• Zorientowanie na rynek mody i aktualne trendy
• Dyspozycyjność – praca na pół etatu, także w co drugi WEEKEND
• Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie odzieżowym
• kreatywności w myśleniu i działaniu.

Prezentacja firmy

LYNKA Sp. z o.o., polsko-amerykańska firma z siedzibą w Krakowie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kontrola jakości, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne