Sprzedawca - stoisko z zabawkami - Galeria Mokotów

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenia min. średnie, mile widziane doświadczenie w handlu, na stanowisku kasjera/sprzedawcy (ale nie jest konieczne, dyspozycyjność od 1.07.2016 lub 4.07.2016 (warunek konieczny), wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, mile widziane doświadczenie w sprzedaży artykułów dziecięcych (zabawek), mile widziani studenci. Obowiązki: obsługa klientów stoiska z lalkami w Galerii Mokotów (wyspa) dbanie o ekspozycję towarów pomoc przy organizacji eventów/targów. Oferujemy: zatrudnienie na pełen etat pracę od zaraz (z możliwością pracy na dłużej nie tylko wakacje) pracę w systemie zmianowym w godz. 9-22 (dokładny grafik do ustalenia na miejscu) miłą atmosferę pracy. Pracę w atrakcyjnej lokalizacji (Galeria Mokotów możliwość nawiązania dłuższej współpracy. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv na adres z nr ref.