SPRZEDAWCA STOISKO MIĘSNE

Kefirek S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy siecią sklepów spożywczych KEFIREK -SPAR, obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w naszych sklepach na stanowisku:
SPRZEDAWCA NA STOISKU Z WĘDLINAMI.

Do twoich zadań będzie należeć:

  • obsługa klienta poprzez udzielanie informacji o ofercie handlowej
  • dbanie o ekspozycję na stoisku z wędlinami oraz świeżość produktów
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • uśmiech i pozytywne nastawienie do klienta
  • kontrola rotacji produktów oraz dat przydatności do spożycia

Kandydacie powinieneś posiadać:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie, odpowiedzialność oraz chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie z obsługi stosika mięso –wędliny –sery
  • ważną książeczkę SANEPID- warunek konieczny

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie od 2300zł brutto do 2600zł brutto
  • pracę w zgranym, miłym zespole

proszę o dołączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Sklepy Kefirek są idealnym miejscem na codziennie zakupy dla wszy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta