Randstad Polska Sp. z o.o. jest liderem na rynku polskim w obszarze rekrutacji tymczasowych i dotradzctwa personalnego.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

sprzedawca - Stargard Szczeciński

Nr ref.: 32641
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków:
  • obsługa kasy fiskalnej
  • obsluga klienta
  • wykładanie towarow na półkach i uzupelnianie jego braków
  • prace porządkowe na terenie sklepu i zapleczu magazynowym

Oczekiwania:
  •  aktualna książeczka sanepid
  •  motywacja do pracy
  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta pracy skierowana także do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferta:
  •  umowa o pracę tymczasową
  •  zmianowy system czasu pracy, elastyczny grafik

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)