Sprzedawca Stacja Paliw LOTOS + Subway

FC Zbysław Adamczyk

Kozłów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz stabilizacji zawodowej?

Chcesz coś zmienić w swoim życiu?

Szukasz swojej pierwszej pracy?

A może chcesz dorobić do pensji?

Zatrudnimy i przyuczymy osoby w każdym wieku!

Główne zadania Sprzedawcy:

obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa spółka z o.o.

obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

przygotowywanie kanapek zgonie ze standardem SUBWAY

dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

dbanie o czystość i porządek, rozkładanie dostaw towarów

Wymagania

umiejętność pracy w zespole, kultura osobista

gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Stacja Paliw Lotos MOP Rachowice przy autostradzie A4

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 850PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Inne