In Temporis Polska Sp. z o.o.

Sprzedawca sprzętu drobiowego

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kutno,Płock, Sierpc, Włocławek, łódzkie, mazowieckie

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Opis stanowiska pracy
Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska Sp.z.o.o od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski, Francji i Belgii w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko: Sprzedawca sprzętu drobiowego

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne ( okolice Poznania)
Nr ref: SSD/PZN/2015

- udokumentowane doświadczenie w sprzedaży

- znajomość sektora rolniczego (hodowców i producentów drobiu)

- doświadczenie w sprzedaży sprzętu wyposażenia kurników lub wentylacji zabudowań gospodarczych

- wykształcenie rolnicze lub techniczne

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

- samodzielność, komunikatywność, pełna dyspozycyjność

- gotowość do pracy w terenie

Najlepszym Kandydatom oferujemy:

- współpracę w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- telefon, laptop oraz samochód służbowy

Zgłoszenia osobiste prosimy kierować na adres:
ul. Św. Czesława 4 (Wilda),
61-563 Poznań
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez In Temporis Polska Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.