Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Chcesz pracować w sklepie ogólnopolskiej sieci z branży spożywczej? Firmie, która dba o
rozwój zawodowy swoich pracowników, integruje i stwarza możliwość pracy także osobom
niepełnosprawnym? Lubisz kontakt z ludźmi i chcesz zyskać doświadczenie zawodowe w handlu?
Zapoznaj się z tą ofertą!

Dla naszego Klienta, wielokrotnie nagradzanej i prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy osób
do pracy na stanowisku: sprzedawca/sprzedawczyni

sprzedawca/sprzedawczyni

Nr ref.: 40538
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Zdzieszowice

Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów w sklepie i przy kasie
  • wykładanie oraz uzupełnianie towaru
  • dbanie o ekspozycję towarów
  • sprawdzanie terminów przydatności do spożycia produktów spożywczych

Oczekiwania:
  •  motywacja do pracy w sklepie
  •  aktualna książeczka sanepid
  •  doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem
  •  gotowość do pracy w miejscowości Zdzieszowice

Oferta:
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy na stałe
  •  zmianowy system czasu pracy
  •  możliwość przyuczenia do obsługi kasy fiskalnej
  •  praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Zapraszamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)