Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • znajomość branży kosmetyków kolorowych
  • miła aparycja
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność prezentowania oraz sprzedaży produktu
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane umiejętności wykonywania makijażu i analizy kolorystycznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem (niemiecki, włoski, rosyjski, szwedzki)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i rynkach zagranicznych
  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagradzania
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny, prosimy przesyłać drogą elektroniczną z zaznaczeniem stanowiska i miasta w tytule maila.

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Polskie przedsiębiorstwo kosmetyczne o globalnym zasięgu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi