Sprzedawca - Sklep z elektronarzędziami - Łódź Chojny

Renomet F.H.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

"Renomet" Firma Handlowa S.C. Ewa Ziemichód, Marek Ziemichód

Istniejemy na rynku od 1989 roku. Nasza firma zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową profesjonalnych narzędzi oraz elementów złącznych. Wzrost zainteresowania nowoczesnymi technologiami w różnych dziedzinach gospodarki stawia przed naszą firmą zadania stałego rozszerzania asortymentu, oraz wprowadzania szeregu nowości. Oferujemy wiele specyficznych towarów dostosowanych do indywidualnych wymagań firm i klientów detalicznych.

• Obsługa klientów w siedzibie firmy zgodnie ze standardami

• Przygotowanie towaru do sprzedaży

• Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

• Utrzymanie porządku w sklepie

• Budowanie długofalowych relacji z klientami

• Doradztwo w zakresie oferty firmy

• Obsługa programu handlowego

• Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-17 / sobota 8-13

Nie pracujemy w niedziele i święta

Dodatkowe informacje:

• Stałe zatrudnienie - umowa o pracę

• Regularne i pewne wynagrodzenie

• Dobre warunki pracy

• Praca z młodym i zgranym zespołem pracowników

• Czekamy na oferty od osób zainteresowanych długoletnią współpracą

Lokalizacja firmy - Łódź-Górna (Dąbrowa, Chojny)

Wymagania

• Umiejętność obsługi komputera
• Zdolności handlowe
• Bez nałogów
• Otwartość i optymistyczne podejście do życia
• Łatwość w wyczuwaniu potrzeb klientów
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie oraz kreatywność

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

RENOMET F.H. to firma handlowa zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie