SPRZEDAWCA SKLEP ROWEROWY dla STUDENTA

Motorbiker

50-208 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnią tradycją zajmującą się sprzedażą w branży rowerowej i motocyklowej w związku z ciągłym rozwojem szuka dynamicznej osoby z zapałem do handlu.

Główne zadania:

- Sprzedaż asortymentu firmy (rowery, części rowerowe, części oraz akcesoria motocyklowe), obsługa klientów w sklepie stacjonarnym

- Opieka nad sklepem internetowym (sprawdzanie nowych zamówień, odpowiadanie na zapytania, wprowadzanie nowych produktów) oraz serwisem allegro

- Wystawianie dokumentów sprzedaży, obsługa systemu ratalnego oraz inne działania pomocnicze

- Udział w działaniach marketingowych

- Dbanie o pozytywny wizerunek sklepu oraz ekspozycje

- Przygotowywanie rowerów do sprzedaży - skręcanie elementów (koła, kierownica, siodełko itp), oraz ewentualna regulacja siodełko/kierownica/przerzuteko/hamulce

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci dyspozycyjni od pn-pt w godz 9-17 lub 10-18 (do uzgodnienia)

- znajomość obsługi komputera w stopniu co najmniej dobrym

- miła aparycja, wysoka komunikatywność, umiejętności sprzedażowe, proaktywność

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- podstawowa wiedza n/t handlu

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub zainteresowanie tematyką rowerową lub motocyklową

- umiejętności manualnych (regulacja roweru, montażu podstawowego wyposażenia)

- chęci do pracy i do nauki

Oferta

- Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę zlecenie

- Dwuskładnikowe wynagrodzenie (płaca podstawowa plus prowizja od sprzedaży bez planów sprzedażowych)

- Zniżki na produkty oferowane na sklepie

- Szkolenia wewnętrzne

- Miła atmosfera

- Możliwość długoterminowej współpracy

- Praca w centrum miasta

Prosimy o składnie ofert do końca maja. Zatrudnienie od 1stycznia 2015.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Prezentacja firmy

Firma z wieloletnią tradycją zajmującą się sprzedażą w branży row... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie