Sprzedawca Sklep Plusa CH Auchan Wrocław

Biurosystel Issel Sp. j.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sprzedaż i obsługa Klienta w Sklepie Plusa w Parku Handlowym Auchan we Wrocławiu. Praca według standardów operatora Plus GSM w systemie zmianowym. Zarobki uzależnione od wielkości indywidualnej sprzedaży ( 1500 - 2500 brutto ). Podstawa 1000 zł netto plus premia od indywidualnej sprzedaży plus premia motywacyjna Plusa. Zatrudnimy studentów studiów zaocznych ( Umowa Zlecenie ). W okresie stażu ok. 1 miesiąca ( staż w sklepie, szkolenie w Polkomtel ) wynagrodzenie w wysokości 50% podstawy.

Praca zapewnia zdobycie praktycznego i wszechstronnego doświadczenia w zakresie :
- najnowszej technologii mobilnej i TV ( smartfony, mobilny internet LTE )
- metod sprzedaży i standardów profesjonalnej obsługi handlowej
- procedur zawierania umów z osobami fizycznymi oraz podmiotami gospodarczymi
- obsługi wielu komputerowych systemów tranzakcyjnych ( Plus, Cyfrowy Polsat )
- umiejętności funkcjonowania zgodnie z profesjonalnie przygotowanymi procedurami postępowania.

Gwarancja uzyskania cennego doświadczenia na przyszłość !!!

Wymagania

Wysoka kultura osobista, zainteresowanie nowymi technologiami, punktualność.

Mile widziane ale nie konieczne doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych.

Aktualny status studenta ( tylko studia zaoczne ) !!!

Prezentacja firmy

Firma BIUROSYSTEL istnieje od 1992 r. Profil działalności związan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
2 lata z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wysokie prowizje od indywidualnej sprzedaży plus premie z Plusa
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie