Opis stanowiska pracy

Wymagania:
Pożądane wykształcenie minimum średnie w kierunku fizjoterapii, pielęgniarstwa, farmacji (licencjat, magister, technik) - Wymagane uprawnienia do wydawania środków pomocniczych oraz przedmotów ortopedycznych fizjoterapeuci, farmaceuci, pielęgniarki/pielęgniarze lub osoby po odpowienich kursach, którzy odbyli:

STAŻ PRACY W ZAKRESIE ZAOPATRZENIA W PRZEDMIOTY OTROPEDYCZNE CO NAJMNIEJ 1 ROK,

STAŻ PRACY W ZAKRESIE ZAOPATRZENIA W ŚRODKI POMOCNICZE CO NAJMNIEJ 1 ROK.

doświadczenie w sprzedaży sklepowej lub zarządzaniu sprzedażą branży medycznej - umiejętność prezentacji oferty - fachowość porad (znajomość produktów oraz zastosowania ich przy danych schorzeniach),
biegła obsługa komputera i systemu Windows,
prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
komunikatywność - łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywania kontaktów międzyludzkich, umiejętność budowania relacji, dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne, umiejętność pracy w zespole,
kreatywność, zaangażowanie, inicjatywa i dynamika w działaniu,
samodyscyplina, punktualność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacji pracy własnej, chęć stabilnego rozwoju zawodowego w strukturach nastawionych na samodzielność,
wysoki poziom kultury osobistej,
bezstronność i postawa etyczna.

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę i stabilne warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach
• konkurencyjne warunki zatrudnienia (praca na cały etat w oparciu o umowę o pracę)
• szkolenia dedykowane do stanowiska
opis dodatkowy:
OSOBY POSIADAJĄCE UPRAWNIENIA DO SPRZEDAŻY ŚRODKÓW POMOCNICZYCH ORAZ PRZEDMIOTÓW ORTOPEDYCZNYCH PROSIMY O PRZESŁANIE CV NA ADRES

Wymagania

Obowiązki:
Praca w sklepie medycznym i wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego na cały etat
Udział w akcjach marketingowych na rzecz sklepu i Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy "Flandria"
Informowanie o działaniach sklepu medycznego i Stowarzyszenia w przychodniach, gabinetach lekarskich, przedszkolach itp.

Prezentacja firmy

Sieć sklepów medycznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 100PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia