Sprzedawca/serwisant – stażysta/praktykant

ELPIS

02-482 Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Wsparcie w obsłudze klientów przy sprzedaży rowerów i motocykli,

• Pomoc przy montażu i przygotowywaniu rowerów i motocykli do sprzedaży,

• Pomoc przy przeprowadzaniu przeglądów, napraw i konserwacji rowerów,

• Dbanie o ekspozycję towarów,

• Obsługa social mediów i aktywność na forach rowerowych i motocyklowych.

• Wsparcie w obsłudze sklepu internetowego.

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta indywidualnego,

• Znajomość budowy i zasad eksploatacji rowerów,

• Zainteresowanie i pasja rowerowa lub motocyklowa

• Komunikatywność,

• Zaangażowanie, kreatywność,

• Dyspozycyjność w okresie kwiecień-wrzesień

• Dobra organizacja pracy i dbanie o czystość stanowiska pracy,

• Niekaralność,

• Wykształcenie min. średnie,

• Znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę zlecenie – praca sezonowa

• Możliwość ruchomego czasu pracy

• Możliwość realizacji pasji rowerowej/motocyklowej

• Szkolenia wdrożeniowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, ew. list motywacyjny i referencje).

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Firma prowadząca Salon sprzedaży i obsługi serwisowej motocykli, skuteró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do 30.09.2016
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive